De Mohicanen komen naar je toe deze zomer

Ook deze zomer spreiden De Mohicanen hun vleugels en strijken op verschillende plekken in Europa neer. De Ochtendbevers en Middagbevers blijven dichtbij huis en houden hun zomerlogeerweekenden in de vertrouwde Wigwam. De Welpen gaan van 14 t/m 20 juli 2018 op kamp en verblijven in accommodaties van andere scoutinggroepen in Nederland. De Sint Jorishorde en Sterrenhorde zijn te vinden in Rijssen, de Malicetehorde in Bloemendaal en de Commoosiehorde in Oudewater. Alle scoutsonderdelen slaan van 18 t/m 25 augustus 2018 hun tenten op in Overasselt, op het scouting labelterrein St. Walrick. Hier draaien ze wel elk een afzonderlijk kamp. De Explorers koersen in de periode van 13 t/m 23 augustus 2018 in etappes naar Kandersteg, waar zich een groot internationaal scouting kampeerterrein in de Zwitsers Alpen bevindt. Tot slot gaan de Roverscouts met de boot naar Schotland, waar ze van 24 juli t/m 4 augustus 2018 verschillende plaatsen aan doen.

Onafhankelijk van de bestemming hebben alle kampen met elkaar gemeen dat er vele mooie en uitdagende activiteiten worden gedaan, dat iedereen samen veel plezier met elkaar heeft en onvergetelijke indrukken opdoet, en dat waarschijnlijk iedereen moe maar voldaan terugkomt. In ieder geval zijn onze vrijwilligers de afgelopen periode druk bezig geweest met het samenstellen van een programma, het uiteenzetten van een themaverhaal, het uitzoeken van materiaal, het maken van een boodschappenlijst, enzovoort. De Explorers en Roverscouts hebben verscheidene acties uitgevoerd om geld in te zamelen om alle kosten te kunnen bekostigen om de eigen kampbijdrage acceptabel te houden.

Ondanks alle moderne communicatiemiddelen gaat er niets boven het krijgen van een kaart of brief in een envelop tijdens zomerkamp. Hieronder vind je de kampadressen van de onderdelen. Houd er rekening mee dat de post meer dan een dag onderweg kan zijn. Wil je verder op de hoogte blijven van de zomerkampontwikkelingen? Houd dan onze website en Facebookpagina goed in de gaten.

We wensen iedereen die op kamp gaat een fantastische tijd toe en hopen dat ze met enthousiaste verhalen thuiskomen. De thuisblijvers (ouders van onze jeugdleden) wensen we veel genot toe met de rust 🙂

Kampadressen

Commoosiehorde

Clubgebouw De Draak
T.a.v. Commoosiehorde – [naam welp]
Touwslag 6
3421 JG Oudewater

 

Malicetehorde

Clubhuis Scouting Elswoutgroep
T.a.v. Malicetehorde – [naam welp]
Bergweg 3
2061 KB Bloemendaal

 

Sint Joris- en Sterrenhorde

Poste restante
Scouting De Mohicanen
T.a.v. [naam welp]
Haarstraat 44
7462 AR Rijssen

 

Donkerblauwe Troep

Scoutingkampeerterrein St. Walrick
T.a.v. [naam scout]
De Mohicanen – Kersjesveld
St. Walrickweg 9-A
6611 KG Overasselt

 

Lichtblauwe Troep

Scoutingkampeerterrein St. Walrick
T.a.v. [naam scout]
De Mohicanen – Hoemannenveld
St. Walrickweg 9-A
6611 KG Overasselt

 

Sint Jorisvendel

Scoutingkampeerterrein St. Walrick
T.a.v. [naam scout]
De Mohicanen – Monnikhof
St. Walrickweg 9-A
6611 KG Overasselt

 

Sterrenvendel

Scoutingkampeerterrein St. Walrick
T.a.v. [naam scout]
De Mohicanen – Plantageveld
St. Walrickweg 11
6611 KG Overasselt

 

Explorers

Kandersteg International Scout Centre
T.a.v. Scouting de Mohicanen – [naam explorer]
Wagetiweg 7
CH – 3718 Kandersteg
Switzerland

 

Roverscouts

[24 t/m 28 juli 2018]
Fordell Firs
T.a.v. Scouting de Mohicanen – [naam pivo]
Hillend, Dunfermline
Fife, KY11 7HQ
Scotland, United Kingdom

 

[28 jul t/m 4 augustus 2018]
The Scout Association | Meggernie Outdoor Centre | Kerrowmore Farm
T.a.v. Scouting de Mohicanen – [naam pivo]
Bridge of Balgie | Glenlyon, Aberfeldy
Perthshire PH15 2PT
Scotland, United Kingdom
Related Posts